سان سیف محصولات تخصصی ضد آفتاب

ضد آفتاب سان سیف (sunsafe) یکی از برند های محبوب و شناخته شده در زمینه مراقبت از پوست به شمار می آید. مزایا و دلایل بسیاری موجب شده تا این برند در رقابت با سایر برند ها بتواند جایگاهی مناسب را به دست آورده و سهم بزرگی از بازار را از آن خود نماید. استفاده از ترکیبات موثر و جدید و مطالعات گسترده در خصوص تولید محصولات موثر از مهم ترین دلایل این موفقیت به شمار می آید. از اصلی ترین محصولات سان سیف می توان به دسته محصولات محافظت از پوست در برابر نور خورشید اشاره کرد.

آشنایی با محصولات سان سیف

همان گونه که اشاره شد هدف اصلی تولید محصولات سان سیف حفاظت قوی از پوست و مو است. این محصولات را می توان در دسته بندی های جداگانه ای مورد بررسی قرار داد. انواع کرم های ضد آفتاب رنگی و معمولی، کرم های آنتی آکنه، کرم های دور چشم و ضد چروک و همچنین انواع لوسیون های بعد از آفتاب از جمله این محصولات هستند. سان سیف همچنین محصولاتی را ویژه کودکان تولید کرده که دارای مشخصات ویژه ای برای این گروه سنی بوده و می تواند نیاز های آن ها در این زمینه را تامین نماید. به طور کلی محصولات سان سیف چنان که از نام آن ها نیز مشخص است بر مبنای محافظت از پوست و با هدف کاهش اثرات مضر اشعه خورشید بر روی آن تولید و روانه بازار گردید.

محصولات سان سیف و ضد آفتاب پوست

محصولات سان سیف را می توان به عنوان یکی از قوی ترین محصولات در زمینه محافظت در برابر آفتاب دانست. برند سان سیف یک خط تولید تخصصی ضدآفتاب است که سالهاست فعالیت دارد.این برند فقط تخصصی روی ضدآفتاب تولید کننده می باشد و وجه تمایزش با برندهای دیگر بازار همین موضوع  است.استفاده از این کرم ها می تواند یک دیوار دفاعی قوی برای پوست افراد ایجاد نماید. در گذشته بیشتر کرم های ضد آفتاب بر اساس محافظت در برابر اشعه UVB تولید می شدند اما محصولات سان سیف با توجه به نتایج مطالعات جدید تمرکز خود را بر محافظت از پوست در برابر اشعه UVA در کنار UVB قرار داده است که همین امر اثربخشی محصولات را چندین برابر کرده است. از دیگر موضوعاتی که در خصوص انتخاب کرم های ضد آفتاب سان سیف باید مد نظر قرار داد انتخاب صحیح SPF است. این واژه که در واقع مخفف عبارت Sun Protective Factor است نشان دهنده میزان قدرت محافظت از پوست شما توسط کرم ها می باشد. هر چه SPF بالاتر باشد قدرت محافظت نیز بالاتر خواهد بود. معمولا افراد با توجه به نوع پوست و سن خود باید کرم های ضد آفتاب با SPF مناسب را انتخاب نمایند.

یکی از لاین های این برند مکی سان است.
یک کرم سه کاره:
ضدآفتاب
کرمپودر
و پرایمر
یکی از مهمترین ویژگیهای این محصول بالا رفتن قدرت انتخاب مصرف کننده در رنگبندی است،  خیلی از افراد از ضدآفتاب های رنگی استفاده میکنند ولی تنوع رنگ در ضدآفتاب ها محدود است. ممکن است این مشکل برای شما هم پیش آمده باشد که رنگی را که انتخاب می کنید همیشه یک درجه روشن تر یا تیره تر از پوست شما باشد، اما ضدآفتاب های مکی سان ۶ تنوع رنگی دارند و قدرت انتخاب شما بالاست.
این ضدآفتاب بسیار سبک و مات است و از آنجایی کرم پودر هم هست کمک میکند آرایشی سبک و تمیز داشته باشید. دارای ماندگاری بالاست و مناسب انواع پوست حتی پوست های چرب نیز میباشد.
چون پرایمر دارد دقیقا برای آرایش کردن مناسب است. برای استفاده روزمره به خصوص خیلی کاربردی است یعنی یک کرمپودر کاربردی که با داشتن ضدآفتاب از پوست مراقبت میکند و اگر اهل پرایمر هستید که عملا یک انتخاب درست خواهد بود که یک کرم با سه کاربری رو بخرید.

راهنمای انتخاب رنگ ضدآفتاب های مکی سان

ضدآفتاب کرمپودری مکی سان

مزیت‌های اصلی کرم ضد آفتاب سان سیف

  • خاصیت ضد چروک در کنار خواص محافظت در برابر آفتاب
  • جلوگیری از ایجاد لکه های پوستی ناشی از اشعه های مضر نور آفتاب
  • عدم استفاده از پاربن و چربی که می تواند برای پوست های چرب و حساس گزینه بسیار مناسبی باشد
  • استفاده از ویتامین ها و موادی که به تقویت سلول های پوستی کمک می کند
  • مقاومت در برابر آلودگی، تعریق و شستشو