معرفی برند اسکین کد و محصولات پرفروش آن۱۸ آوریل ۲۰۱۸ ساعت ۱۶:۲۰توسط تکتم کوثریمعرفی برند اسکین کد و محصولات پرفروش آنآرایش و زیباییبرندهای مشهور
برند اسکین کد (Skincode) یکی از برندهای مشهور و بسیار پرطرفدار در زمینه ارائه محصولات مراقبت پوست است. پس اگر جز آن دسته از افرادی هستید که به سلامت و زیبایی پوست خود اهمیت می‌دهید بهتر است با محصولات یکی از برندهای بسیار عالی به نام اسکین کد و تاریخچه آن آشنا شوید.

معرفی محصولات برند اسکین کد (Skincode)

به طور کلی محصولات اسکین کد به دو دسته Essential و Exclusive تقسیم می‌شود. در دسته Essential محصولات مراقبتی و درمانی پوست هم برای آقایان و هم خانم‌ها قرار دارد. به طور مثال انواع محصولات مراقبتی مانند پاک کننده‌ها، مرطوب کننده‌ها، محصولات زیبایی پوست، محصولات ضد پیری و ضد لک در این دسته قرار دارند.

ترکیبات محصولات برند اسکین کد

در دسته Exclusive محصولات تخصصی با خاصیت درمان سلولی قرار دارد که تنها مخصوص بزرگسالان است و هدف آن ترمیم بافت‌های پوست و جلوگیری از پیری است. هدف از طراحی چنین محصولاتی افزایش روند بازسازی سلولی در سطح پوست و ماهش چین و چروک و پیری زودرس است. با استفاده از این دسته محصولات برند اسکین کد در سنین بالا، پوست به طور کامل احیا می‌شود و کمک می‌کند فرد همچنان پوستی صاف و درخشان داشته باشد. ترکیبات اصلی این دسته از محصولات اسکین کد گروهی از کمپلکس بازسازی سلول به نام ACR Complex است که حاوی ترکیبات پپتیدی و تقویت کننده سنتز کلاژن است که در روند بهبود و ترمیم بافت پوست بسیار تاثیرگذار است.

علاوه بر این نوعی کمپلکس ACR-G۲ در محصولات تخصصی اسکین کد وجود دارد که کار اصلی آن آبرسانی عمقی به پوست است و با توجه به سیستم فرمولاسیونی که دارد کمک به تجدید سلول‌ها و حفظ رطوبت در پوست می‌کند. با وجود رطوبت کافی در پوست نیز، پوست کاملا مستحکم و صاف می‌شود در نتیجه میزان چین و چروک کاهش می‌یابد. این ترکیبات از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد و اشعه‌های مضر UV نیز از پوست محافظت می‌کنند و با تحریک کردن عملکردهای حیاتی پوست، موجب بازسازی آن می‌شوند.

مزایای محصولات اسکین کد چیست؟

یکی از مهم‌ترین مزایای اسکین کد که سبب جهانی شدن آن شده است، فرمولاسیون ویژه محصولات این برند است. در واقع فرمولاسیون محصولات برند اسکین کد از ترکیب مواد گیاهی و دانش بیوتکنولوژی ساخته شده است و هیچ گونه ماده نگهدارنده، عطر، اسانس و مواد حیوانی در ساخت آن استفاده نمی‌شود در نتیجه حتی افرادی که پوست حساس دارند نیز می‌توانند از این محصولات استفاده کنند. یکی از ترکیبات ویژه موجود در فرمولاسیون این محصولات گلوکان-CM است که تاثیر بسیاری در درمان مشکلات پوستی و احیای سلول‌های پوست دارد. علاوه بر این، ماده گلوکان باعث ایجاد سنتز کلاژن و الاستین در پوست شده که خاصیتی ضد پیری دارند.