معرّفی برند مای و مزیّت و دلایل خرید محصولات مای

همان طور که می دانیم برند مای یکی از برندهای معروف و نام آشنا در میان برندها و شرکت های تجاری است که در زمینه تولید و عرضه انواع محصولات آرایشی،بهداشتی و مراقبتی مدرن و با کیفیّت فعّالیت داشته و امروزه محصولات آن جایگاه ویژه و قدرتمندی در میان انواع برندها و محصولات بهداشتی و آرایشی پیدا کرده و از محبوبیّت فراوانی در بین مردم برخوردار می باشد. در واقع می توان گفت که یکی از مزیت و دلایل خرید محصولات مای این است که برند مای جزو برندهای باسابقه و مورد اطمینان در ایران و حتّی در خاورمیانه محسوب شده و تمام محصولات آن توسّط یکی از بزرگ ترین و مدرن ترین شرکت ها و کارخانه های فعّال و معتبر در زمینه ی تولید انواع محصولات بهداشتی و آرایشی و همچنین انواع داروها به نام شرکت آریان کیمیا تک با همکاری کمپانی  بزرگ کال اند کو آلمانی تولید شده و در سطح جهانی عرضه می شود. یکی دیگر از مزیت و دلایل خرید محصولات مای این است که تمام محصولات این برند با بهره گیری از تکنیک های پیشرفته و ترکیبات عالی پیشنهاد شده توسّط کمپانی کال اند کو در کارخانه های آریان کیمیا تک مطابق با استانداردهای جهانی تولید می شود.

علاوه بر موارد گفته شده؛از جمله مزیّت و دلایل خرید محصولات مای می توان به تنوّع و کیفیّت بی نظیر و همچنین قیمت بسیار مناسب محصولات این برند اشاره کرد. در حالت کلّی می توان گفت که یکی از مهمترین هدف های برند مای حفظ سلامتی و زیبایی پوست و موی مصرف کنندگان می باشد.

معرّفی محصولات برند مای و مزیت و دلایل خرید محصولات مای

محصولات برند مای در 4 لاین متفاوت تولید می شوند که هر کدام از این لاین ها نیز به چند دسته تقسیم بندی می شوند. در ادامه به معرّفی اجمالی هر کدام از این لاین ها می پردازیم:

لاین مخصوص بانوان:

این لاین برند مای به سه دسته ی محصولات آرایشی،بهداشتی و خوش بو کننده ها تقسیم بندی می شود که هر کدام از این دسته ها دارای تنوّع بی نظیر و کیفیّت عالی بوده و تمام سلیقه ها را پوشش می دهد. در واقع برند مای با تولید محصولات آرایشی و بهداشتی متنوّع در طیف گسترده و وسیع؛قابلیّت همخوانی با انواع سلیقه ها را داشته و می تواند نیازهای عموم مردم را تأمین کند. علاوه بر تنوّع زیاد؛کیفیّت عالی و همچنین قیمت مناسب محصولات برند مای یکی دیگر از مزیّت و دلایل خرید محصولات مای از سوی مردم به شمار رفته و این گونه مردم می توانند از صرف هزینه های زیاد در زمینه ی خرید محصولات وارداتی و خارجی بی نیاز شده و به آسانی نیازهای خود را برطرف کنند.

لاین مخصوص آقایان:

این لاین برند مای نیز با نیازهای آقایان سازگار بوده و شامل محصولاتی برای مراقبت از پوست،مو و بدن و همچنین انواع عطرها و خوش بو کننده ها می باشد.

لاین مخصوص کودکان:

محصولات این لاین مخصوص استفاده بر روی پوست و موی ظریف و حسّاس کودکان بوده و بافت سبک و غیر چربی دارند که به سرعت جذب پوست کودکان می شوند. یکی از مزیت و دلایل خرید محصولات مای برای کودکان طرّاحی فانتزی و شاد آن ها می باشد که کودکان را به استفاده از محصولات مراقبتی  ترغیب می کند.

لاین مخصوص مراقبت و درمان پوست:

این لاین برند مای به نام فارما انواع عارضه ها و مشکلات پوستی را درمان کرده و توسّط پزشکان تجویز می شوند.