فلسفه نام تجاری M2BEAUTÉ

M2BEAUTÉ یک پیشرو درمیان برندهای زیبایی لاکچری است. این شرکت فعالیت خود را بر توسعه نوآوری محصولات آرایشی و به حداکثر رساندن و بهینه سازی زیبایی طبیعی متمرکز کرده است . در سالهای اخیر، فناوری مدرن تحقیقاتی در زمینه های پزشکی، شیمی و زیست شناسی در راستای بینش های نوآورانه جهت رشد و احیا فولیکول مو به کمک ترکیبات ویژه صورت گرفته است.

شرکت M2BEAUTÉ آلمان بعنوان یکی از شرکتهای سرآمد در تولید محصولات با ترکیبات نوآورانه محصولات خود را در حوزه آرایشی و بهداشتی به منظور فرهنگ سازی و فراهم سازی زیبایی طبیعی و جایگزینی روش های معمول آرایشی و روشهای تهاجمی که دارای عوارض متعددی است ؛ نموده است .

طیف وسیعی از محصولات آرایشیM2BEAUTÉ به کمک مراقبتهای فردی باعث افزایش مشخصه زیبایی صرف نظر از سن در افراد می شود. ایمنی و اثر بخشی تمام محصولاتM2BEAUTÉ درمطالعات آزمایشگاهی تست شده و مورد تایید است . M2BEAUTÉ خود را به عنوان یک برند مدرن در حوزه زیبایی طبیعی مطرح کرده است .

در حال حاضر،M2BEAUTÉ دربیش از 40 کشور درسراسر جهان شناخته شده و همواره با تاکید بر ماموریت خود پیش می رود:: شعار M2BEAUTÉ: زیبایی طبیعی بدون آرایش است .

محصولات ام تو بیوتی

ام تو بیوتی دارای 4 لاین تخصصی محصولات آرایشی و بهداشتی است.

محصولات ام تو بیوتی

محصولات تخصصی مراقبت و زیبایی چشم:

سرم رشد دهنده مژه، سرم رشد دهنده ابرو، سرم تقویتی مژه و ابرو.

سرم رشد دهنده مژه ام تو بیوتی:

سرم فعال کننده مژه با به کارگیری مواد مؤثره بسیار ابتکاری و کارامد طراحی شده که می توانند موجب افزایش طول، ضخامت و استحکام مژه ها گردیده و اثربخشی خود را بعد از 6 تا 8 هفته اعمال نمایان کند.

سرم رشد دهنده ابرو ام تو بیوتی:

سرم فعال کننده ابرو با به کارگیری مواد مؤثره بسیار ابتکاری و کارامد طراحی شده که می توانند موجب افزایش طول، ضخامت و استحکام ابرو ها گردیده و اثربخشی خود را بعد از 6 تا 8 هفته اعمال نمایان کند.

سرم تقویت کننده مژه و ابرو ام تو بیوتی:

این محصول موجب افزایش زیبایی و مراقبت از مژه ها و ابروها گردیده و اثربخشی محصولات مراقبتی سرم‌های مژه و ابرو را افزایش می دهد.با برخورداری از ترکیبات پیشرفته‌ای از کمپلکس‌های پپتاید و عصاره‌های فعال گرفته شده از توت آکای، موجب افزایش کلاژن سازی در مژه‌ها و ابروها شده و به افزایش استحکام و آب‌رسانی آن کمک می‌کند.به این ترتیب مژه و ابروها سفت و محکم شده و از ریزش آنها پیشگیری میشود و به رشد بهتر آنها کمک میکند.

محصولات مراقبت و زیبایی پوست:

سرم ویتامین سی دارای خاصیت شفاف کننده و روشن کننده و ضدلک برای انواع پوست.

سرم هیالورونیک و کلاژن دارای خاصیت رطوبت رسانی عمقی پوست و ضدچروک. پرکننده خطوط صورت، مناسب برای انواع پوست

سرم ویتامین بی و پپتاید مس دارای اثر درمانی کنترل چربی، ضد جوش و آکنه، قابض منافذ پوست، ترمیم کننده پوست های جوش دار، مناسب برای آقایان بعد از اصلاح برای جلوگیری از التهاب و قرمزی.مناسب برای پوست های چرب و مختلط

سرم طلا و مروارید دارای خاصیت ضدچروک و رطوبت رسانی عمقی، شفاف کننده کننده پوست هی کدر و خسته.مناسب برای انواع پوست

ماسک کلاژن دور چشم دارای خاصیت درمانی ضد چروک ، ضد پف و تیرگی دور چشم.کاهش دهنده چروک های دور چشم تا 40% ، افزایش دهنده رطوبت دور چشم تا 60%.

ماسک مغذی جلبک قهوه ای حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی و جلبک قهوه ای. یک غذای کامل برای پوست با خاصیت درمانی ضدچروک ، ضد لک و رطوبت رسانی عمقی پوست.یک فشیال کامل برای پوست که براحتی در منزل قابل استفاده بر روی پوست است.

محصولات آرایشی چشم:

ریمل نانو 3 کاره ام تو بیوتی:

دارای 3 اپلیکاتور حجم دهنده، جدا کننده و بلند کننده و حالت طبیعی مژه ها.دارای ترکیبات تقویت مژه و جلوگیری کننده از ریزش و خشکی مژه ها.

شانه مژه ام تو بیوتی:

شانه کردن مژه ها باعث افزایش جریان مویرگی خون در فولیکول ها و رشد و تغذیه بهتر مژه ها و در نتیجه افزایش رشد مژه ها خواهد شد.

محصولات تقویت و رشد مو:

سرم تقویت مو ام تو بیوتی:

نوآوری برای داشتن موهایی بلند، ضخیم و طبیعی زیبا فقط در شش تا هشت هفته

اثبات و تایید شده طی مطالعات و تحقیقات

موهای بیشتر: افزایش رشد موی جدید به میزان 30٪ و تسریع فعال این روند. ریزش مو به طور متوسط 18٪  در مقابل اثرات محصولات دارونما کاهش می یابد.

تغذیه: ریشه های مو مملو از مواد مغذی اصلی می باشند که لازمه رشد هستند و منجر به داشتن موهای مقاوم تر و انعطاف پذیرتر می شود.

نتایج آزمایشات:

  • کاهش فعالیت سبورئیک
  • شوره کمتر
  • حفظ PH ثابت پوست سر
-20%
در انبار موجود نمی باشد