خرید محصولات بهداشتی و تخصصی ضد آفتاب های لوسل

امروزه  اصلی ترین رکن زیبایی صورت، داشتن پوستی شاداب، شفاف و جوان  است. عوامل زیادی سلامتی پوست را تحت تاثیر قرار می دهند که مهمترین این عوامل عبارتند از : آلودگی، تغذیه نامناسب و قرار گرفتن بیش از حد در معرض تابش مستقیم آفتاب. امروزه داشتن پوستی شاداب و صاف دغدغه بسیاری از افراد بخصوص بانوان است و آنها سالیانه هزینه و وقت زیادی را صرف خرید محصولات بهداشتی، ضد آفتاب و انواع آبرسان ها می کنند.  یکی از نشانه های سلامت جسم شادابیت و سلامت پوست است و بر هیچ کس پوشیده نیست که شادابی پوست در زیبایی بسیار موثر است همین امر موجب شده است که تولید کنندگان محصولات زیبایی بیشترین تمرکز خود را بر محصولات پوستی مانند ضد آفتاب قرار دهند. در فصل های گرم سال و تابستان بازار  تبلیغ و خرید کرم های ضدآفتاب حسابی گرم است. یکی از برندهایی که امروزه مورد توجه زیادی قرار گرفته است ضد آفتاب لوسل می باشد که به دلیل وجود کیفیت بالایی که دارد سلامت پوست را برای ما به ارمغان می آورد.

ضرورت استفاده از ضد آفتاب لوسل

نور خورشید دارای اشعه های خطرناک و مضری است که سلامت پوست ما را به خطر می اندازد و با توجه به شرایط آب و هوایی که کشورمان دارد و جز کشورهای خشک و نیمه خشک می باشد تعداد روزهای آفتابی بیشتری داریم و در نتیجه بیشتر در معرض  تابش خورشید هستیم که سلامت پوست ما را تهدید می کند. امروزه استفاده از این کرم ها بسیار ضروری شده است و به گفته متخصصان پوست و کارشناسان زیبایی تمام افراد نیاز دارند که از کرم های ضد آفتاب استفاده کنند.  این کرم ها از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب به خوبی محافظت می کنند. شرکت لوسل در جهت حفظ سلامت پوست و زیبایی اقدام به عرضه بهترین ضد آفتاب ها کرده است. این برند امروزه به عنوان برندی معتبر و شناخته شده، نه تنها در کشور فرانسه بلکه در کل جهان مشغول به فعالیت است.

ویژگی های ضد آفتاب لوسل

یکی از مهمترین ویژگی محصولات بهداشتی و تخصصی ضد آفتاب های لوسل وجود ترکیبات نوینی است که از جوش زدن پوست جلوگیری می کند. از طرف دیگر در فرمولاسیون این کرم ها از  نرم کننده ها، مرطوب کننده ها و رنگ دانه های مغذی استفاده شده است. وجود رنگدانه های مغذی موجب می شود که دیگر نیازی به استفاده از کرم های آرایشی نباشد همین امر سبب شده است که ضد آفتاب لوسل در مقایسه با سایر برندها حرفی برای گفتن داشته باشد.

                                                      ضد آفتاب لوسل

آنچه سبب تمایز ضد آفتاب لوسل از سایر ضد آفتاب ها شده است وجود آبرسان قوی در ترکیبات آن است که خود مانع از چروک شدن پوست می شود. مزیت دیگر این ضد آفتاب ها بافت سبک آن‌ها است که کمک می کند پوست به راحتی نفس بکشد. SPF50   ضد آفتاب لوسل از پوست در برابر دو اشعه بسیار مضر UVB و UVA محافظت می کند. در نهایت می توان گفت کیفیت بالا در کنار قیمت پایین از ویژگی های این ضد آفتاب است و موجب رضایت بسیاری از مصرف کنندگان شده است.