امروزه محصولات کامان در بسیاری از فروشگاه ها دیده می شود و با توجه به کیفیت بالایی که دارد قیمت آن ها مناسب می باشند. به دلیل اینکه محصولات این برند بسیار با کیفیت است می خواهیم شما را با آن ها آشنا کنیم تا با اطلاعات کافی از این محصولات استفاده نمایید.

ترکیبات محصولات کامان

محصولات کامان یک برند سوییسی می باشد که ترکیبات مختلفی دارد و با توجه به نوع پوستتان می توانید یکی از این ترکیبات را خریداری نمایید.

  • آووکادو

این میوه برای پوست بسیار مفید است زیرا که سرشار از روغن های اشباع شده طبیعی می باشد. یکی از مهم ترین وظیفه آن شاداب کردن پوست است. به همین دلیل در کرم های کامان از  عصاره این میوه استفاده می کنند.

                                                       محصولات کامان

  • روغن جوجوبا

یکی از محبوب ترین روغن هایی که در محصولات پوستی استفاده می شود روغن جوجوبا می باشد. این روغن خاصیت ضد چروکی دارد و پوست هایی که آسیب دیده اند را به سرعت ترمیم می کند. این روغن در بیشتر محصولات کامان استفاده شده است.

  • روغن دانه انگور

این روغن حاوی ویتامین ای و آ می باشد و برای برطرف کردن آکنه و چربی های پوستی بسیار مفید است و به دلیل اینکه این روغن دارای آنتی اکسیدان است موجب می شود تا روند پیری پوست دیرتر شروع شود به همین دلیل این روغن یکی از موارد مورد پسند شرکت تولید کننده برند کامان می باشد.

  • روغن درخت چای

عصاره روغن درخت چای در بیشتر محصولات پوستی استفاده می شود زیرا که خاصیت ضد میکروبی بالایی دارد. همچنین موجب برطرف کردن خشکی پوست می شود به همین دلیل در بیشتر کرم های کامان این روغن را به کار می برند تا استفاده از آن موجب نرمی پوست شود.

  • روغن میوه آرگان

در بسیاری از محصولات کامان از روغن میوه آرگان استفاده می کنند زیرا که سرشار از ویتامین ای و امگا 3 و امگا 6 می باشد و از پوست در برابر اشعه خورشید محافظت می کند. همچنین این روغن باعث می شود تا روند پیری پوست کاهش یابد.

                                                       آبرسان کامان

ویژگی‌های برخی از محصولات کامان COMEON

  • کرم مرطوب کننده کامان حاوی ب کمپلکس و عصاره آرگان

این کرم مرطوب کننده که از محصولات کامان می باشد برای پوست های چرب بسیار مناسب است و حاوی ب کمپلکس و عصاره آرگان می باشد. ان کرم پوست را به مدت یک شبانه روز مرطوب نگه می دارد و از پیری زودرس جلوگیری می کند.

  • کرم بمب آبرسان کامان حاوی کو آنزیم 10Q

یکی از بهترین و محبوب ترین محصولات کامان بمب های آبرسان می باشد. این محصولات به دلیل اینکه حاوی کو آنزیم 10Q می باشد خاصیت آنتی اکسیدانی بالایی دارد و یک آبرسان عمیق برای پوست می باشد همچنین از چروک پوست جلوگیری می کند.

  • شوینده صورت کامان مناسب پوست چرب

یکی از بهترین شوینده های محصولات کامان شوینده پوست چرب می باشد. استفاده از این محصول به صورت روزانه است و باعث می شود تا منافذ باز پوست جمع شود و پوست هایی که جوش می زنند کمتر جوش بزنند. همچنین این شوینده باعث می شود تا لکه پوستی و جای جوش نیز برطرف شود و به دلیل اینکه حاوی هیالورونیک اسید می باشد از خشکی پوست جلوگیری می کند.