محصولات آردن سبوما مزایا و دلایل خرید

از عمده دلایل خرید محصولات آردن سبوما می توان به تخصصی بودن این برند اشاره کرد. همه ی افراد در طول زندگی و در دوره های مختلف آن دچار آکنه می شوند به ویژه در دوران نوجوانی و شروع تغییرات هورمونی ترکیبات ترشح شده از غدد سبابه موجب ایجاد زمینه برای پوست های چرب و مستعد آکنه می گردد. لازم است در این دوران سازوکارهای کنترل کننده ی چربی را به کار برد، توجه به میزان رطوبت پوست، کنترل علائم و نشانه های التهاب آکنه و استفاده از شوینده ها و لوسیون های مناسب و تخصصی می تواند از عوارض آن جلوگیری کند.

یکی دیگر از دلایل خرید محصولات آردن سبوما این است که این برند در طراحی و تولید محصولات خود به تمامی نیازهای پوست های چرب و مستعد آکنه توجه کرده و گروه کاملی از محصولات جهت شستشوی صورت و بدن، حفظ رطوبت و هیدراته بودن پوست در دوران آکنه ارائه داده داده است. پوست ما به مراقبت دائمی نیاز دارد؛ این مراقبت در دوران آکنه اهمیت بیشتری می یابد که یکی از موارد مراقبتی استفاده از شوینده ها و لوسیون های مناسب است؛ هنگام شستشوی پوست، لایه چربی زدوده می شود و لایه ی دیگری از چربی ترشح می شود و هرچه لایه ی زدوده شده ی چربی بیشتر باشد به همان میزان ترشح چربی بیشتر و التهاب پوست را به همراه خواهد داشت؛ برند آردن سبوما با در نظر گرفتن این امر و با تکیه بر دانش روز اقدام به تولید محصولاتی کرده تا سلامت پوست شما حفظ شود.

از دیگر ویژگی‌های محصولات آردن سبوما این است که این برند در تولید محصولات خود از مواد اولیه باکیفیت استفاده کرده و فاقد هرگونه اسانس و مواد حساسیت زاست نداشتن اسانس و بهره گیری از مواد اولیه ی از ویژگی های منحصر به فرد محصولات آن به شمار می‌رود. اسانس ها یکی از عوامل اصلی در بروز حساسیت های پوستی می باشند و در محصولات این برند از هیچگونه ماده ی اولیه ای که احتمال آسیب یا ایجاد حساسیت های پوستی را داشته باشد استفاده نشده است.

محصولات مراقبت پوست آردن سبوما Ardden Seboma - ویهانا تجربه حال خوب

انواع محصولات آردن سبوما

ماسک ضد جوش و اسپری ضد جوش آردن سبوما بسیار کاربردی و مناسب برای رفع سریع جوش هستند. از دیگر محصولات آردن سبوما میتوان به مایع شوینده غیر صابونی صورت و شوینده غیر صابونی بدن که فاقد هرگونه مواد صابونی و مناسب برای شستشوی پوست های چرب و آکنه ایک می باشد. این محصول برای پاکسازی پوست از چربی اضافی، مواد آرایشی، آلودگی ها و گردوغبار کاملا مناسب است. شوینده ی غیر صابونی صورت اتوپیا با کمک به کاهش میزان چربی پوست بدون ایجاد خشکی پوستی تمیز و با طراوت را برای شما به ارمغان می آورد؛ همینطور این شوینده ( Oil free) و فاقد چربی اضافه است و یکی از خواص مناسب این محصول می باشد. ویژگی غیر جوش زایی، مزیت دیگر این محصول می باشد. سبوما یک برند ایرانی است که محصولات آن با استانداردهای بالای جهانی تولید و فرموله گردیده است. ابن برند به طور تخصصی در زمینه پوست های چرب و جوش و آکنه اقدام به تولید محصولات متنوع، کرده است که تنوع آن برای شما امکانی فراهم آورده است تا محصول متناسب با پوستتان را خریداری کنید.