چرا باید محصولات آردن اکسپرتیج را در لیست خرید خود قرار دهیم؟

اگر هنوز برای خرید محصولات آردن اکسپرتیج شک دارید پس ادامه مطلب را همراه ما باشید ما دلایل کافی برای قانع  کردن شما خواهیم داشت. هیچکس را پیدا نخواهید کرد که از چروک صورت و پیری پوست خود استقبال کند. این امر در خانم ها دو برابر حس می‌شود. عده ای برای جلوگیری از این اتفاق رو دچار وسواس شده عمل های زیادی انجام می‌دهند که آخر سر نتیجه خوبی نیز برای آنها ندارد. اما سوالی که به وجود می‌آید این است که آیا واقعا می‌شود از پیری زودرس جلوگیری کرد و چین و چروک های پوست را از محو کرد و ظهور آن ها را به تعویق انداخت؟

آردن اکسپرتیج پیشگام در زمینه جوانسازی پوست

دلایل پیری زود رس و چین و چروک پوست

غالبا پیر شدن پوست و ظهور چین و چروک ها در دهه سوم زندگی شروع می‌شود. سلول های مرده و بافت ها فرسوده روی پوست جمع می‌شوند و در ظاهر پوست شما پیر می‌شود. اما فکر نکنید این مسئله فقط مختص به افزایش سن است. عوامل مختلف زیادی وجود دارد که می‌تواند شما را حتی در سنین جوانی و میانسالی دچار عارضه های پوستی و چین و چروک ها بگرداند. به این پدیده بسیار شایع، پیری زود رس می‌گویند. عواملی مثل آلودگی ها، استرس های فراوان، تغذیه نامناسب، به جا ماندن آثار مواد آرایشی بهداشتی، گرمای زیاد و… در بروز پیری زودرس موثر هستند. پس خود را از این خطر دور ندانید. محصولات آردن اکسپرتیج راه نجات شما از این عوارض است.

 محصولات آردن اکسپرتیج همان چیزی است که نیاز دارید

صورت، گردن و پشت دست اصلی ترین محل برای به وجود آمدن عارضه های پوستی هستند زیرا این نواحی بیشتر در معرض نور خورشید و آلودگی ها هستند همچنین بیشتر از سایر نقاط با لوازم آرایشی درگیر هستند. شاید بروز لکه های ناگهانی را روی پوست خود دیده باشید و این مسئله باعث بهم ریختن اعصاب و روان شما شده باشد. جلوگیری از بروز این لکه ها، از بین بردن چین و چروک ها و به تاخیر انداختن پیری پوست دیگر یک رویای دست نیافتنی نیست. محصولات آردن اکسپرتیج پل عبور شما و نردبان شما برای رسیدن به اهداف شماست.

بوتیل رزورسینول یک ترکیب جدید و بسیار مفید در آردن است که مانند سلاح های قوی به پوست شما منتقل می‌شود و مقاومت پوست را در برابر این عارضه ها به حد چشمگیری افزایش می‌دهد. در محصولات آردن اکسپرتیج تکنولوژی جدید سلول های بنیادین به کار رفته است که با از بین بردن سلول های مرده و ترمیم بافت های آسیب دیده، به رفع چین و چروک ها بسیار کمک می‌کند. مهمترین مسئله در این کرم ها که باعث می‌شود علاقه ها برای خرید آن افزایش یابد، نبود ماده ای به نام هیدروکینون در ساختار آن است. این ماده در بسیاری از کرم های ضد پیری وجود دارد که بسیاری از اوقات باعث ایجاد سرطان پوست می‌شود.

آردن یکی از معتبر ترین برند های محصولات بهداشتی آرایشی ایرانی است که دارای استاندارد های بین المللی در زمینه لوسیون های پوستی می‌باشد. از بروز لکه های پوستی جلوگیری کنید، چین و چروک ها را از بین ببرید، پیری پوست را به تاخیر بیندازید و ساختار پوست خود را قوی کنید. فکر می‌کنیم این دلایل برای خرید محصولات آردن اکسپرتیج کافی خواهد بود.

-10%
در انبار موجود نمی باشد
۲۰۷,۹۰۰ تومان
-30%
در انبار موجود نمی باشد