اهمیت پوست خوب و مزایا و دلایل خرید محصولات آنایاکه

نخستین سد دفاعی بدن، پوست است. پوست نه تنها موجب زیبایی ظاهری شده، بلکه علمکردی محافظتی نیز دارد. پوست می تواند بدن را در برابر مضرات اشعه فرابنفش، ویروس ها و انواع باکتری هاحفظ کند و همچنین می تواند در برابر نور خورشید، ویتامین D را که برای بدن از اهمیت بالایی برخوردار است، تولید نماید. به طور کلی داشتن پوستی سالم برای سلامتی بدن حائز اهمیت می باشد، که برای داشتن سلامت پوستی می بایست به مراقبت از آن پرداخته و از محصولاتی استفاده کرد، که نه تنها موجب آسیب رساندن به پوست نشده، بلکه بتوانند تقویت کننده ی آن نیز باشند. در ادامه به معرفی برند آنایاکه و اینکه مزایا و دلایل خرید محصولات آنایاکه خواهیم پرداخت.

 

مزایا و دلایل خرید محصولات آنایاکه

برند آنایاکه Annayake تولید کننده انواع محصولات  بهداشتی پوستی گیاهی است. این برند در ترکیبات محصولات خود، از گیاهان بومی ژاپنی استفاده می کند. علاوه بر اینکه محصولات زیبایی هستند، در سلامت و روند سلامتی پوست، تاثیر مثبتی دارند.

امروزه با ماشینی و صنعتی شدن فعالیت های روزمره، محیط اطرافمان درگیر آلودگی هاییست که با مضرات فراوان برای پوست ما به همراه است. در این شرایط می بایست به دنبال راه حلی مطمئن جهت رفع این آلودگی ها، میکروب ها و باکتری ها از روی سطح پوست و همچنین انجام مراقبت هایی به منظور محافظت از پوستمان باشیم.

محصولات پوستی آنایاکه می تواند رفع این آلودگی ها و باکتری ها و میکروب ها را از روی سطح پوست موجب شود. به منظور آگاهی از اینکه  مزایا و دلایل خرید محصولات آنایاکه چیست، بهتر است بدانید تمامی محصولات پوستی برند آنایاکه، مناسب و قابل استفاده برای تمامی انواع پوست ها علی الخصوص پوست های حساس می باشد و فاقد حساسیت است. تمامی محصولات آنایاکه دارای خاصیت تسکین دهندگی برای پوست اند، و استفاده از آن سبب طراوت و شادابی پوست می گردد. یکی دیگر از مزایا و دلایل خرید محصولات آنایاکه آبرسانی قوی تمامی محصولات این برند است.

البته علاوه بر از بین نرفتن و پاک نشدن صحیح آلودگی ها ومیکروب ها از روی پوست، عوامل دیگری سبب بیماری های پوستی و بوجود آمدن پوست نا سالم خواهد شد که این عوامل شامل شستشوی پوست با مواد شوینده ی نا مناسب، عدم رطوبت رسانی کافی به سطح پوست، عدم آبرسانی به پوست و … که علاوه بر از بین بردن سلامت پوست، سبب ایجاد چروک و پیری زود هنگام پوست می گردند.

استفاده ی مداوم از محصولات مراقبتی پوستی آنایاکه، سبب تغییراتی مثبت و شگفت انگیز خواهد شد که سلامت و جوانی شما را به همراه می آورد. همچنین می توانید از این محصولات بدون هرگونه نگرانی از بروز عوارض احتمالی ناشی از محصولات پوستی، استفاده کنید؛ چرا که فرمولاسیون گیاهی و طبیعی آنایاکه کاملا بدون عوارض جانبی می باشد.

 

برخی از پر طرفدار ترین محصولات پوستی آنایاکه

_ پاک کننده تسکین دهنده آنایاکه

_ چشم پاک کن دوفاز آنایاکه

_ ژل کرم اسپیرالیس دور چشم اولتراتایم آنایاکه

_ ژل ماسک ضد چروک اولتراتایم آنایاکه

_ سرم آّبرسان و مات کننده آنایاکه

_ سرم ضد چروک و لیفتینگ اولتراتایم آنایاکه

_ کرم ضد چروک دور چشم اکستریم آنایاکه

_ کرم شب ضد چروک اکستریم آنایاکه

_ کرم پاک کننده آرایش آنایاکه

_ فوم پاک کننده صورت آنایاکه

_ سرم مرطوب کننده و پیشگیری از چروک اکستریم آنایاکه

 

-10%
در انبار موجود نمی باشد
-10%
در انبار موجود نمی باشد
۷۹۰,۲۰۰ تومان
-10%
در انبار موجود نمی باشد
۱,۸۶۲,۱۰۰ تومان
-10%
در انبار موجود نمی باشد
۱,۰۱۶,۱۰۰ تومان