قوانین و مقررات

قوانین سایت ویهانا :

👈 مالکیت معنوی
کلیه مطالب داخل سایت از جمله اطلاعات محتوایی ، طراحی و کلیپ ها متعلق به سایت ویهانا بوده و هیچ شخص حقیقی و حقوقی اجازه کپی مطالب و باز نشر آنرا بدون اجازه از مدیریت سایت ندارد .

👈 حریم خصوصی :
با توجه ضرورت اخذ اطلاعات شخصی مشتریان از قبیل آدرس ، تلفن و اطلاعات و مشخصات فردی جهت ارسال کالای سفارش گرفته شده سایت ویهانا بعنوان یک سایت رسمی با اخذ مجوزهای لازم که در سایت قید شده است و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک خود را متعهد به حفظ اطلاعات و رعایت حریم شخصی افراد می نماید .
همچنین فروشگاه ویهانا ممکن است برای ارتباط با مشتریان جهت ارائه خبرنامه و آخرین جشنواره های خرید در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات و نیز مطالعات نیازهای مشتریان اقدام به ارسال اطلاعات از طریق پیامک و ایمیل نماید که در صورت عدم علاقه مندی برخی افراد خود را موظف به خواست مشتری می داند .

ضمنا کلیه اطلاع رسانی ها از طریق شماره پیامک50004000555505 ، آدرس ایمیل Info@vihana.net صورت خواهد گرفت و در صورت هر گونه ارتباط به نام سایت ویهانا به غیر از موارد ذکر شده آنرا به همکاران شرکت از طریق ایمیل و یا شماره تلفن 02188198667 جهت جلوگیری از سو استفاده مطلع فرمائید .

ضمنا مشتریان مکلف به حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور خود بوده و کاربران جهت جلوگیری از سو استفاده احتمالی آنرا به غیر واگذار ننمانید سایت ویهانا نیز پیرو تعهدات خود هویت شخصی کاربران را به هیچ شخص و سازمان دیگر منتقل نخواهد کرد مگر مجبور باشد با حکم قانونی مراجع ذی صلاح آنرا به انجام رساند .
در آخر سایت ویهانا با بکارگیری تمامی اصول امنیت شبکه های مجازی و بکارگیری متخصصین خبره تمام تلاش خود را برای حفظ اطلاعات مشتریان خواهد نمود تا خرید از این سایت یک تجربه خوب با خیالی آسوده را برای آنان فراهم نماید .
در آخر تاکید می گردد که عضویت در سایت ویهانا و خرید از این سایت به منزله پذیرش قوانین سایت فروشگاهی ویهانا می باشد .

👈 کلیه قوانین سایت ویهانا مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین فضای مجازی می باشد .

👈 قوانین ارسال کالا :
۱ ارسال کالا بطور عادی ( مناطق ۲۲ گانه تهران ) :
حد اکثر برای نقاط بیست گانه تهران ۴۸ ساعت بوده و هزینه ارسال  150000 ریال می باشد .

۲ ارسال کالا به طور ویژه ( مناطق ۲۲ گانه تهران ) :

در صورت نیاز به ارسال فوری(کمتر از 3 ساعت) میتوان از گزینه پیک اکسپرس استفاده کرد و هزینه آن 400000 ریال می باشد.

۳ ارسال کالا به شهرستان :
کلیه ارسال های شهرستان به صورت پست جمهوری اسلامی سفارشی انجام می گیرد که تابع زمان شرکت پست جمهوری اسلامی می باشد که از سایت مربوطه قابل ردیابی می باشد هزینه ارسال برای کلیه خریدها مبلغ 200000 ریال می باشد.

در صورت هرگونه تاخیر خارج از قوانین مربوطه شرکت ملزم به ارائه توضیحات در زمان مقرر و تامین رضایت مشتری خواهد بود .

👈 شرایط پرداخت
کلیه پرداخت های از طریق درگاه تعریف شده و با کلیه کارت های شتاب قابل انجام می باشد در صورت هر گونه خطا در واریز وجه مرتبط به سایت و نه خطای مشتری شرکت موظف به پاسخ گویی و حل مساله در راستای رضایت مندی مشتری خواهد بود .
👈 شرایط تعویض

۱ انصراف از خرید :
چنانچه قبل از ارسال کالا مشتری از خرید خود منصرف شود با اعلام از طریق سامانه و تماس تلفنی به شماره 02188198667 می تواند سفارش خود را کنسل نماید وجه خرید نهایتا ۴۸ ساعت بعد از اعلام به حساب مشتری به نام خودش نهایتا واریز خواهد شد.

۲ طبق ماده ۷۹ قانون تجارت الکترونیکی مصوب سال ۱۳۸۲ جهت حفظ سلامت و حقوق شهروندی لوازم آرایشی و بهداشتی قابل تعویض بعد از خرید نمی باشد .

۳ در صورتی که کالا ارسال و مشتری از خرید خود منصرف شود در صورتی که کالا از بسته بندی و پلمپ خود خارج نشده باشد و ایراد و آسیبی ندیده باشد بعد از بررسی کارشناسی همکاران ویهانا در بازه زمانی ۷ روز با ارایه فاکتور خرید و کد سفارش قابل عودت می باشد .
هزینه ارسال و دریافت کالا در این شرایط بر عهده مشتری خواهد بود.

۴ در صورت وجود ایراد فنی در محصول با داشتن جعبه سالم ، فاکتور فروش تا مدت زمان ۷ روز پس از بررسی کارشناسی ویهانا امکان پذیر است .
هزینه ارسال در صورت چنین شرایطی بر عهده ویهانا خواهد بود .

۵ در صورت عدم تطبیق کالای درخواستی با کالای دریافتی طبق فاکتور در صورت عدم باز شدن پکیج کالا نهایتا ۲۴ ساعت بعد از ارسال محصول با هزینه ویهانا قابل عودت و تعویض خواهد بود .
۶ با توجه به تخصصی بودن محصولات بهداشتی و نوع برخی کالاهای آرایشی که نیازمند تست می باشد حتما در صورت داشتن سوال با مشاورین سایت ویهانا مشورت کنید .