بادی اسپلش و هر آنچه که در مورد آن باید بدانید!

bodysplash

بادی اسپلش و هر آنچه که در مورد آن باید بدانید!

همه ما برای خوشبو شدن بدن خود از انواع عطرها، ادکلن ها، اسپری ها و یا بادی اسپلش استفاده می کنیم که هر یک از این محصولات با مزایا و معایبی همراه هستند. مثلا عطر های تقلبی علاوه بر اینکه مدتی بعد از استفاده بوی ناخوشایندی از خود به جای می گذارند، ممکن است آثار سوئی نیز بر روی پوست کنار گردن و بازوها داشته باشند، چرا که پوست این قسمت های بدن بسیار حساس است. اسپری های بدن هم به دلیل گاز ها و مواد شیمیایی که در مواد تشکیل دهنده شان وجود دارد، ممکن است پس از چند سال استفاده، آثار جبران‌ ناپذیری بر روی پوست باقی بگذارند. اما بادی اسپلش ها بنا به متریال ساده‌ تشکیل دهنده شان، آسیبی به پوست وارد نمیکنند. همچنین مثل عطر، ادکلن و اسپری بدن، موقع استفاده بوی تند و زننده ای نداشته و رایحه ای بسیار ملایم و همچون بوی طبیعی بدن دارند.

این محصول از ترکیبات الکلی با درصد بسیار کم، عطرهای طبیعی و آب تشکیل شده که بر روی پوست هم اثرات منفی نمی­گذارد و لذا می توان آن را مستقیما بر روی پوست بدن استفاده کرد.

بادی اسپلش
برای خرید بادی میست های هیدرودرم کلیک کنید

تفاوت های بین بادی اسپلش و سایر محصولات خوشبو کننده

استفاده از لوازم آرایشی بایستی به صورتی باشد که کمترین ضرر را به پوست وارد کرده و حتی موجب شادابی و طراوت بیشتر آن شود. بسیاری از اسپری های بدن، عطرها و دئودورانت‌ ها ممکن است ناسازگار با پوست بوده و یا در برخی افراد آلرژی ایجاد کنند. به همین علت بهتر است از محصولی استفاده کرد که افزون بر ایجاد رایحه خوب در بدن برای پوست هم آسیب زننده نبوده و حتی خوب و مفید هم باشد.

استفاده از بادی اسپلش پس از حمام می ‌تواند رطوبت را به پوست برگرداند و افزون بر بوی خوش و معطری که به بدن می بخشد، از پوست در برابر آسیب ها و ساختار های شکننده محافظت کند، به طوری که پس از مدتی استفاده، شاهد نرمی و لطافت پوست خود خواهید بود. در ادامه با فرق های اساسی این محصول با دیگر خوشبو کننده ها مثل اسپری، عطر و دئودورانت بیشتر آشنا خواهیم شد.

بادی-اسپلش-کسترس

برای خرید بادی اسپلش کسترز کلیک کنید

تفاوت های بادی اسپلش و اسپری خوشبو کننده بدن

بینید، اسپری و ادکلن را بهتر است مستقیما بر روی پوست بدن اسپری نکنید، چرا که از ترکیباتی تشکیل شده اند که ممکن است به پوست صدمه وارد کنند. اما ترکیبات بادی اسپلش ها به گونه ای است که می توان پس از حمام کردن، آن را به صورت مستقیم بر روی بدن اسپری نمود تا بدن بوی طبیعی بسیار دلنشینی به خود بگیرد.

تفاوت های بادی اسپلش و اسپری

البته باید بگوییم که بادی اسپلش ها از ترکیباتی ساخته شده اند که درصد بو پراکنی آنها در محیط، نسبت به اسپری ها کمتر است، اما در عوض بوی آنها بر روی بدن ماندگارتر بوده و علاوه بر خوشبو کردن بدن، در تلطیف نمودن پوست نیز بسیار موثر است و باعث می شود بوی ناخوشایند بدن در اثر ورزش و فعالیت های روزمره به خصوص در فصل تابستان باعث آزار کسی نشود. از تفاوت های دیگر این دو محصول می توان به این مورد هم اشاره کرد که در ترکیبات اسپری ها گازهایی استفاده شده که میزان پخش بوی محصول را افزایش می دهند اما باعث می شوند که بوی آن پس از چند ساعت به کلی ناپدید شود. اما بادی اسپلش ها این گازها را ندارند و به همین دلیل میزان پخش بوی کمتر، اما ماندگاری بوی بیشتری دارند.

برای خرید اسپری خوشبو کننده بدن کلیک کنید
برای خرید اسپری خوشبو کننده بدن کلیک کنید

تفاوت بادی اسپلش و عطر

این دو محصول از این لحاظ که هر دو از مواد معطر طبیعی ساخته شده­اند دارای شباهت هستند. همچنین نحوه استعمال آن ها هم یکسان است، به این صورت که هر دو می توانند به طور مستقیم بر روی پوست مصرف شوند. البته موقع استعمال عطر بهتر است آن را در محل نبض های بدن استفاده کنید چرا که فاقد هرگونه گازی هستند و نمی‌توانند مثل ادکلن در پخش شدن بو خوب عمل کنند و با مصرف آن بر روی نبض و زدن نبض بوی بسیار ملایم و دلنشینی در فضای اطراف پخش خواهد شد. درصد عطر به کار رفته در بادی اسپلش ها بسیار کم است به طوری که بوی بسیار مطبوع و ملایمی را بر روی پوست به جا می گذارد. البته نباید این دو محصول را با هم یکسان دانست چرا که می توان از هر دو به صورت همزمان استفاده کرد. استفاده از بادی اسپلش پس از حمام افزون بر ایجاد شادابی و آبرسانی در پوست، در خشک شدن طبیعی آب بدن هم موثر است. اما عطر این‌طور نیست و هیچ خاصیتی برای شادابی پوست ندارد.

عطر جیبی برندینی

برای خرید عطرهای جیبی کلیک کنید

تفاوت دئودورانت و بادی اسپلش

دئودورانت ها از متریالی تشکیل شده اند که می توانند از بوی بد عرق جلوگیری کرده و بوی خوشی به بدن بدهند. این محصول علاوه بر تفاوت با بادی اسپلش ها، تفاوت زیادی هم با مام زیر بغل دارد. تنها ویژگی مشترکی که بین این سه خوشبو کننده وجود دارد را هم می توان استعمال مستقیم آن ها بر روی پوست بدن دانست. دئودورانت و مام مخصوص استعمال در ناحیه زیر بغل هستند، اما بادی اسپلش را می توان برای قسمت های مختلف بدن استفاده کرد.

برای خرید دئودورانت و مام مورد علاقه خود کلیک کنید

 

با وجود تمام محصولاتی که به خوشبو شدن بدن کمک می‌ کنند، باز هم کسانی هستند که در طول روز از بوی نامطبوعی که در بدن خود احساس می کنند، گله مند بوده و می گویند که از تمام این محصولات استفاده می کنند اما باز هم نتیجه مطلوبی نمی ‌گیرند. اشکال کار این افراد چنانچه در استحمام کردن به موقع و امور نظافت خود نباشد، مربوط به نحوه استفاده اشتباه آنها از محصولات خوشبو کننده می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *