آموزش کشیدن خط چشم برای مدل های متفاوت چشم

آموزش کشیدن خط چشم برای مدل های متفاوت چشم به چند روش انجام می شود و چگونه است؟

                                                                                  آموزش کشیدن خط چشم

زیبایی چشم یکی از مهم ترین عواملی است که موجب جذابیت و زیبایی هر فرد می باشد و بیشترین تاثیر را نسبت به سایر اعضای صورت دارد. همیشه برای بیان چیزی و ارتباط برقرار کردن موثری با افراد نیاز است که به چشم های آن فرد نگاه کرد تا بتوان آن شخص را به خود و همچنین حرف های خود جذب کرد.پس زیبایی چشم ها می تواند باعث شود که در هنگام صحبت بیشتر به چشم های شما نگاه کنند و جذب صحبت های شما شوند.

کشیدن خط چشم یکی از بهترین و موثرترین روش هایی است که زیبایی چشمان شما را چند برابر می کند و تاثیر بسزایی در زیباتر شدن چشم های شما دارد.

اما باید توجه کنید که چگونه و به چه صورت خط چشم بکشید که به چشم های شما بیاید و مناسب چشم های شما باشد. زیرا خط چشم انواع مختلفی دارد و هر خط چشم مناسب چشم مخصوص به خودش می باشد.

برای چشم های پف دار چگونه خط چشم بکشیم؟

چشم های پف دار به علت داشتن وجود  پف در قسمت بالای پلک باعث می شود که چشم ها کوچک تر به نظر بیایند به همین علت بهتر است تا جایی که ممکن است مژه هایتان را حجم دار کنید سعی کنید حتما خط چشمتان تیره باشد و از خط چشم پهن استفاده کنید.

برای چشم های بادامی چگونه خط چشم بکشیم؟

در کشیدن خط چشم برای چشم های بادامی ابتدا باید یک خط بسیار نازکی  از گوشه داخلی چشم شروع شود و تا گوشه خارجی چشم ادامه یابد بهتر است برای این مدل چشم دنباله نکشید و فقط در زیر چشم ها و از قسمت خارجی چشم خط بکشید تا چشم های شما درشت تر به نظر بیاید.

برای چشم های درشت بهتر است چگونه خط چشم بکشیم؟

                                                                                        چشم های درشت

چشم های درشت بدون کشیدن خط چشم نیز دارای جذابیت بسیار بالایی نیز می باشد و حتی بدون وجود خط چشم همیشه زیبا هستند. اما اگر تمایل به کشیدن خط چشم برای چشم های درشت داشتید فقط باید یک دنباله ای به اندازه یک سانتیمتر خط چشم بکشید این خط چشم زیبایی چشمان شما را چند برابر می کند.

برای چشم های فاصله دار از هم چگونه خط چشم بکشیم؟

افرادی که چشم های فاصله دار از هم دارند یعنی چشم های آن ها به گونه ای است که از عرض یک چشم بیشتر می باشد علاقه مند هستند که چشم هایشان نزدیک به هم و طبیعی به نظر بیاید و دیده شود برای اینکه چشم های شما فاصله دار نباشد و نزدیک به هم دیده شود بهتر است در ابتدا خط چشم پلک بالایی را از ابتدای پلک ها تا انتهای پلک ها بکشید و برای کشیدن خط چشم پایین پلک ها از وسط پلک  تا انتهای پلک ها بکشید باید توجه کنید خط چشم پایینی نباید از گوشه چشم بیرون زده شود.

برای چشم های نزدیک چگونه خط چشم بکشیم؟

افرادی که چشم های نزدیک به هم دارند همیشه علاقه دارند که یک مقدار چشم هایشان از هم فاصله داشته باشد زمانی که فاصله بین چشم ها از عرض یک چشم کمتر باشد یعنی آن چشم ها به یکدیگر نزدیک هستند در کشیدن خط چشم برای اینگونه چشم ها ابتدا باید خط چشم را با اندکی فاصله از گوشه ی داخلی چشم بکشید و سعی کنید برای انتهای چشم دنباله بکشید دنباله ای که می کشید باید بیشتر به سمت بالا منتهی شود.

برای چشم های کشیده چگونه خط چشم بکشیم؟

چشم های کشیده همانند چشم های درشت یکی از زیباترین و بهترین نوع چشم ها می باشد و برای کشیدن خط چشم این نوع چشم ها باید سعی کنید که طوری خط چشم بکشید که چشم هایتان باریک نشود زیرا از زیبایی آن کاسته می شود. اگر بخواهید چشم هایتان درشت تر به نظر برسد بهتر است برای کشیدن خط چشم با اندکی فاصله از بالای مژه شروع به کشیدن کنید و داخل چشم خود را با مداد سفید بکشید و قسمت میانی چشم را با خط چشم مشکی پررنگ تر کنید. این کار باعث درشتی و جذابیت چشم های شما می شود.

برای چشم های ریز چگونه خط چشم بکشیم؟

اکثر افراد دوست دارند که چشم های درشتی داشته باشند زیرا چشم های درشت زیبایی هر فردی را چند برابر افزایش می دهد. اما افرادی نیز هستند که چشم های ریزی دارند اما می توانند با کشیدن خط چشم مناسب چشم های خود را درشت تر نشان دهند افرادی که چشم های ریز دارند باید خط چشم خود را از بالا و گوشه ی پایینی چشم بکشند و همچنین می تواند برای اینکه چشم هایشان درشت تر نشان داده از مداد سفید نیز در داخل چشم هایشان استفاده کنند.

برای چشم های گود چگونه خط چشم بکشیم؟

                                                                                        چشم های گود

بهتر است برای چشم های گود از خط چشم های تیره و مشکی استفاده نکنید زیرا گود بودن چشم های شما را بیشتر می کند سعی کنید بیشتر از خط چشم های رنگی برای چشم های گود استفاده کنید و خط چشم را از گوشه خارجی بالا و پایین پلک بکشید. افرادی که چشمان گود دارند سایه کشیدن پشت چشم برای آن ها توصیه نمی شود زیرا گودی چشمشان بیشتر به چشم می خورد.

برای چشم های بیرون زده چگونه خط چشم بکشیم؟

اینگونه چشم ها نیاز دارند که در هنگام آرایش از سایه تیره برای پشت چشم هایشان استفاده شود همچنین برای اینگونه چشم ها باید از یک خط چشم پهن استفاده کنید تا بیرون زدگی چشم شما مشخص نباشد و کمتر دیده شود.

تمامی نکاتی که گفته شد از مهم ترین و موثرترین روش هایی است که می توان با توجه به آن ها بهترین خط چشم را  متناسب با مدل چشم های خود بکشید و چشم های زیبایی داشته باشید. با رعایت کردن نکات ذکر شده هرگز نگران خط چشم خود نباشید و یک خط چشم بدون عیب و نقص می توانید بکشید و دیگر نگران خراب شدن آن نباشید. و می توانید با کشیدن خط چشم های زیبا به چشم های خود جلوه ی زیبایی ببخشید و زیبایی آن را چندین برابر افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *